slider
Slider
Šipka

O nás

 

Naším posláním je být celoživotním průvodcem a ochráncem klientů v rychle se měnícím světě financí

 

Naše podnikání stavíme na těchto hodnotách:

1) čestnost
Ctíme férový přístup při uzavírání obchodů - otevřeně a na základě faktů (zejména čísel) klientům sdělujeme, které smlouvy jsou pro ně výhodné a které nikoli

2) odbornost
Všichni naši konzultanti jsou vysoce kvalifikovaní profesionálové, mají veškeré povinné certifikace/zkoušky, pravidelně se vzdělávají a zpravidla mají mnohaletou praxi

3) flexibilita
Jsme si vědomi toho, že vyřízení přání a požadavků klienta je důležité a někdy urgentní. Dokážeme se jednáním časově přizpůsobit a požadavky vyřídit prioritně

4) srozumitelnost
Finanční smlouvy jsou pro většinu klientů velmi složité. Snažíme se vše jednoduše vysvětlit tak, aby tomu klienti rozuměli a dávalo jim smysl, proč danou smlouvu využívají.

5) lidskost
Naši klienti se nemusí bát, že na jednání dorazí namyšlený "kravaťák", ale zkrátka odborník s mírou empatie a pochopení, který se jim bude snažit pomoci s realizací jejich přání.

Historie firmy

Připomeňte si s námi, čím jsme prošli od založení firmy až do dnešních dnů.

2002 - Založení společnosti. Dne 20. 6. 2002 byla ALFA Finance, s. r. o., zapsána do obchodního rejstříku.

2003 - U Komise pro cenné papíry jsme získali registraci na zprostředkování investic.

2004 - Otevřeli jsme úvěrové centrum, specializované pracoviště na zpracování úvěrů na bydlení.

2006 - ALFA Finance obdržela od finančních subjektů několik ocenění „významný partner“, a to zejména v produkci životního pojištění a úvěrů na bydlení (viz ocenění finančních domů).

2010 - Bylo stvrzeno naše partnerství se společností ST Consult, s. r. o.

2011 - ALFA Finance získala za vysokou kvalitu při poskytování služeb další ocenění od finančních partnerů. Vysoce hodnocena byla zejména její práce v oblasti zprostředkování hypoték a pojišťovnictví (viz ocenění finančních domů). V prosinci téhož roku se s ALFA Finance spojila poradenská společnost Prášek F.B.T., s. r. o.

2012 - ALFA Finance oslavila 10 let úspěšného fungování společnosti. Náš desátý rok byl zakončen obratovým růstem 53 % (měřeno interním obratovým koeficientem – počtem bankovních jednotek).

2013 - ALFA Finance spouští jako jedna z prvních finančně-poradenských společností pro své klienty možnost uzavřít si cestovní pojištění on-line, přes webové stránky (cestovní pojištění online).

2014 - Úvěrové centrum na centrále se přestěhovalo do prostorů s vlastním vchodem přímo ze Škroupovy ulice, aby bylo blíže klientům.

2015 - ALFA Finance má přes 30 000 spokojených klientů. V rámci přizpůsobování se poptávce klientů na on-line aplikace a možnosti operativnější informovanosti ALFA Finance zcela přepracovala svoje webové stránky.

2018 - ALFA Finance vstupuje do významného partnerství se společností RENOMIA. Díky tomuto partnerství významně posiluje svou pozici na trhu zprostředkování pojištění, získává sofistikované pojistné softwary a speciální pojistné produkty pro klienty.

V naší bohaté historii jsme prošli několika růstovými roky a rozšířili působnost firmy do mnoha měst České republiky. ALFA Finance se postupně stala silnou obchodní značkou, a to jak u finančních partnerů, tak zejména u našich klientů.

Management

Aleš Menšík, MBA, EFA        jednatel

Dráhu ve finančním poradenství odstartoval již v roce 1997. Od té doby ušel společně s kolegy obrovský kus ne vždy jednoduché cesty naplněné profesním zdokonalováním a budováním firmy. Mezi významné úspěchy řadí především počet několika desítek tisíc klientů, z nichž se mnozí vracejí do ALFA Finance znovu a znovu. 

To, že za prioritní považuje nejen zkušenosti, ale také odbornost, dokazuje absolvováním mnoha vzdělávacích programů, jako např. Mercuri International, KFP, Dale Carnegie a další. Vzdělávání u EFPA, která zaručuje nejvyšší kvalitu finančního plánování dle evropských standardů, zakončil získáním titulu EFA. Manažerské studium završil u LIGS University získáním titulu MBA.

Kromě řízení celé společnosti se v rámci standardního plánu kariéry ALFA Finance věnuje vedení obchodního týmu konzultantů na pozici regionálního ředitele. Nejvíce ho těší úspěch jeho kolegů, který je zároveň úspěchem celé firmy.

Dobrý obchodník má rád výzvy, a to nejen výzvy pracovní. K velkým vášním Aleše Menšíka patří cestování po celém světě, a to pokud možno na motocyklu. Ať už na motorce zdolával Himaláje v Nepálu, alpské průsmyky, africké cesty anebo americké roads, vždy šlo o adrenalinové zážitky, a často i o překonávání sebe samého.

Co pro něj ALFA Finance znamená? Zodpovědnost, rodinu, přátelství, životní cíl, obrovskou budoucnost, ale také business, který pomáhá mnoha lidem ve firmě i mimo ní ke splnění cílů, přání a snů.

Publikované texty:

10/2014 - Nejčastější chyby při sjednání pojištění - III. část

09/2014 - Nejčastější chyby při sjednání pojištění - II. část

09/2014 - Nejčastější chyby při sjednání pojištění - I. část

12/2013 - Hypotéka - 7 rad od odborníka, článek na iDnes

12/2012 - Žurnál

12/2012 - METRO - Vánoce, noční můra pro vaše finance?

10/2012 - DOMAŽLICKÝ ZPRAVODAJ - Jak jednoduše rozumět penzijní reformě

10/2012 - HT ZPRAVODAJ - Dětský domov Horšovský Týn má dlouholetého partnera

04/2012 - PLZEŇSKÝ KRAJ - Komu se vyplatí penzijní reforma

12/2011 - PLZEŇSKÝ KRAJ - Vánoční nákupy a zadlužování

 

Ing. Petr Bauer, regionální ředitel

V oboru finančního poradenství začal pracovat v roce 1997 ještě jako student postgraduálního studia na ZČU Plzeň. První zkušenosti v konzultantských a manažerských pozicích sbíral u jiné firmy. Ve firmě ALFA Finance pracuje od roku 2004. 

Hledal společnost, která je pružná, má skutečně kvalitní a prověřené portfolio a svoji činnost provozuje férově na vysoce profesionální úrovni. Společnost, pro kterou nejsou tato spojení jen prázdná hesla: finanční plánování, kompletní správa peněz, boj ve prospěch klienta. Společnost, v níž je dobrý kolektiv spolupracovníků, kteří si navzájem pomáhají, pravidelně se vzdělávají a klient je u nich na prvním místě. Vždy, když s někým jedná, snaží se na záležitost podívat očima toho druhého, ať už je to klient, nebo spolupracovník. Absolvoval řadu školení a nasbíral velké množství zkušeností, které předává svým kolegům. Petr Bauer říká: „Vždy, když potkám člověka, který se mnou chce řešit problém a někde ho někdo jiný zklamal, tak si říkám a přemýšlím, proč k nám nepřišel dříve? Nezažil by potíže, které teď musíme vyřešit.“ Jeho velkými koníčky se stalo potápění. Když se ponoří do ticha vodní hlubiny, tak se kochá pohledem na vodní svět. A pokud není v dosahu mořská hlubina, sedá na svůj motocykl a na něm nechává za sebou veškeré starosti a stres. Rád si zajede několikrát ročně i na okruh, protože platí v každém oboru, že trénink dělá mistra.

Co pro něj ALFA Finance znamená? "Společnost, která si váží jak svých spolupracovníků, tak klientů a to bez rozdílu. Společnost, kde vládne přátelská atmosféra a lidé, kteří zde pracují, spolu netráví pouze čas v práci, ale i svůj volný čas. Jinými slovy, pokud bych hledal práci, chtěl bych pracovat ve firmě ALFA Finance a pokud bych hledal člověka, který mi bude radit a spravovat moje finance, chtěl bych se stát klientem ALFA Finance."

 

Petr Votápek, regionální ředitel

Pracovat ve finančním světě začal v roce 1998. Tehdy ještě v jiné firmě. Chybělo mu však pružné a bezproblémové zázemí s osobitým duchem. To našel až v roce 2005 ve firmě ALFA Finance. 

„Klientům se snažím radit vždy tak, jako by šlo o mé vlastní finance. Jsem rozhořčený nad neuvěřitelnými praktikami poradců z některých firem, na které při své práci občas narážím. Musíme pracovat tak, abychom se svým klientům mohli podívat do očí teď, ale i za deset let. "Umět se vžít do role klienta a umět mu co nejlépe poradit." To patří podle něj k nejdůležitějším dovednostem profesionálního konzultanta. Stejné požadavky klade i na tým lidí, který vede již dlouhá léta.

Posledních pár let se jeho velkým koníčkem stal motocykl. O rok později se k němu přidala manželka a od letošního roku jezdí už i jeho dcera. Chvíle strávené na rodinných moto-výletech považuje za jedny z nejkrásnějších.

Co pro něj znamená ALFA Finance? Společnost, která si dlouhodobě vybrala správný směr v přístupu jak ke svým klientům, tak i spolupracovníkům. Profesionální firma, ve které zároveň vládne i dobrá nálada, a proto se rád účastní i četných mimopracovních aktivit.

 

Miroslav Menšík, oblastní manažer

V oboru finančního poradenství pracuje od roku 1998. Za dobu své kariéry prošel přes konzultantské pozice až po současnou manažerskou pozici, kdy pracuje jako jeden z ředitelů firmy. 

Společně se svým obchodním týmem obsluhuje několik tisíc klientů od Domažlic, přes Beroun až po Prahu. Jeho cílem je dlouhodobě poskytovat vysokou kvalitu služeb a konkurovat tím poradenským firmám, které přistupují ke klientům jen s určitým krátkodobým záměrem.

V rámci svého vzdělávání se účastní jak pravidelných firemních, tak i odborných seminářů pořádaných partnerskými společnostmi. Mezi jeho oblíbené oblasti patří investice a také hypotéční poradenství.

Svůj volný čas tráví nejčastěji s rodinou, věnuje se rekreačním sportovním aktivitám, cestování, ale také práci na zahradě u svého domu, kde se snaží relaxovat a nabírat energii pro další práci.

Co pro něj znamená ALFA Finance? Zavedenou obchodní značku, férový přístup, dobré zázemí, bohatou nabídku finančních produktů, dobrou partu lidí, proklientský přístup, a samozřejmě také business, který pomáhá mnoha lidem v jejím okolí ke splnění svých cílů a přání.

Jeho pracovním krédem je: "Věnuj se pečlivě každému klientovi, se kterým se setkáš, řeš férově jeho přání a naslouchej lidem, kteří se pohybují v Tvém okolí. Odměnou Ti budou spokojení klienti, spokojení kolegové a přátelské vztahy v okolí".

 

 

Reference od klientů

 

Listopad 2020

Tímto bych chtěl poděkovat p. Grmanové za její snahu a práci při vyřízení naší hypotéky. Paní Grmanová nám pomáhá již řadu let a doufám, že ještě dlouho pomáhat bude. Nikdy nebyl s ničím problém. Mohu všem jen doporučit. Rodina Mészárosova, Klatovy.

Květen 2020

Už několik let se nám stará paní Mirka Grmanová o vše, co se týče pojistek a financování. Jsme s ní a její prací maximálně spokojeni. Vždy zařídí to, co je domluvené a snaží se maximálně vyhovět. Mohu jen a jen doporučit. Kopelent a Janoušková z Kolince.

Únor 2020

Chtěli bychom velmi pochválit paní Mirku Grmanovou. Pomáhá nám vyřizovat hypotéku na dům a jsme s ní moc spokojení. Je velmi příjemná, ochotná, profesionální a vše nám vysvětlí a pomůže zařídit. Určitě bychom ji doporučili i ostatním lidem. Manželé Dudíkovi z Líní

Prosinec 2019

S panem M. Menšíkem jsem refinancovala svůj nevýhodný úvěr na auto a změnili jsme též i auto-pojištění. Za vše mu mohu jen poděkovat, ušetřil mi pár tisíc a do budoucna se na něj budu nadále obracet i s jinými produkty. Děkuji ještě jednou. Beránková, Plzeň

Duben 2019

Dobrý den, paní Leflerová je skvělá poradkyně, vše řeší rychle a perfektně. Jsem s jejími službami již delší dobu velice spokojený. Děkuji. Jarošík, Černíkov.

Dobrý den, byli jsme moc spokojený s naší finanční konzultantkou. Paní Leflerová nám vždy výborně poradí. Moc jí děkujeme. Žižkovi

Leden 2019

Dobrý den, v nedávné době mi pomohla s vyřízením úvěru (včetně několika věcí týkajících se pojištění) p. Grmanová. Musím napsat, že jednání s ní probíhají vždy přesně dle domluvy. Paní Grmanová je velmi příjemná, precizní, rychlá a dodržuje vše, co slíbí, včetně časů setkání a zaslání dokumentů. Již jsem ji i doporučila dále. Vždy, když je nutné vyřídit nějaké "finanční" záležitosti, obracím se na ni. S pozdravem, Jana Nováková, Přezletice

Naší poradkyní je paní Grmanová. Jsme maximálně spokojeni, vždy se s našimi problémy úspěšně popere, dobře poradí a zařídí vše potřebné. Navíc je velmi milá, vstřícná a ochotná. U nás má velkou jedničku s hvězdičkou. Bucifalová, Týnec

Velké díky za úžasně vstřícný a zároveň profesionální přístup paní MIROSLAVĚ GRMANOVÉ. Opravdu mohu jen doporučit! Milan Majer, Manchester

Mirka Grmanová se nám stará o veškeré pojistky a úvěr více jak 10 let. Naprosto profesionální a lidský přístup. Dál budeme využívat její pomoc. 100 % DOPORUČUJEME! Hofmanovi, Janovice nad Úhlavou

Dobrý den, tak jako nám výborně vyřídila paní Vastlová žádost o hypotéku, proběhla žádost o úvěr rovněž hladce. S paní Vastlovou máme dlouholeté zkušenosti, již od r. 2001, můžeme jen doporučit. Vsázíme na stabilitu a profesionalitu, kterou u Vás nacházíme. Děkujeme, manželé Vincíkovi, Žárovná

Červenec 2018

Tímto chci vyjádřit své velké poděkování paní Miroslavě Grmanové za její odbornou vybavenost, flexibilitu a velmi vstřícný a proklientský servis. Má naše vřelé doporučení. Spolupracuji s paní Grmanovou roky, hádám, že už deset let. Začalo to pojištěním a tento týden jsme spolu podepsaly úvěrovou smlouvu na přístavbu. Ano, společně jsme vyřešily a opakovaně zdokonalujeme a "hlídáme" vše, co doma potřebujeme z oblasti financí. Velké díky paní Mirce i celému týmu ALFA Finance. Přeji mnoho spokojených zákazníků. Kulhánková, Kostelec nad Labem

Červen 2018

Rád bych touto cestou poděkoval Miroslavovi Menšíkovi za SKVĚLOU spolupráci a pomoc při sjednání hypotečního úvěru. Jeho služby mohu všem klientům jen doporučit! Lepšího poradce nenajdete! Hynek, Plzeň

Květen 2018

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval panu Miroslavu Menšíkovi, který mi pomáhal s vyřízením hypotéky. Na pana Menšíka jsem dostal kontakt od kamaráda. Původně jsem zamýšlel, že si hypotéku zařídím sám. Jenže po návštěvě dvou bank, jsem změnil názor. A udělal jsem dobře, když jsem oslovil Míru Menšíka z ALFA Finance. Jeho přístup je velmi profesionální a lidský. Provedl mě celým procesem vyřízení hypotéky opravdu bravurně. Zároveň jsem díky jeho práci získal velmi výhodné úvěrové podmínky. Vyřízením hypotéky pro mě spolupráce s ALFA Finance nekončí, ba právě naopak začíná. Jak už jsem psal díky skvělému odbornému přístupu pana Menšíka, který si získal mou plnou důvěru, jsme se domluvili i na "překontrolování" mých současných pojistných smluv. Michal K.

Únor 2018

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali paní Veronice Zíbarové za profesionální a velice vstřícný přístup ve všech směrech vyřizování hypotéky. Ocenili jsme zejména rychlost jednání a dodržení všech naplánovaných termínů. Díky její spolupráci jsme měli všechny potřebné náležitosti zajištěny ve velmi krátké době. Děkujeme i za vyřizování všech potřebných úkonů na úřadech a za nadstandardní servis. Velice rádi Ing. Veroniku Zíbarovou doporučíme, spolupráce byla perfektní. Manželé Peškeovi

Prosinec 2017

Dobrý den, také se podělím o své zkušenosti s Alfou. S paní Veronikou Zíbarovou jsem byl velmi spokojený, pomohla mně vyřídit hypotéku, dokonce sehnala LEPŠÍ podmínky, než mi nabídli jinde nebo jsem vyjednal sám. Jako velké plus dále vidím i to, že jednání bylo velmi férové, žádné informace nebyly zamlčeny či jinak zamlžovány, což je u jiných finančních poradců celkem běžné (měl jsem jich na začátku více (4) - mohu tedy přímo srovnávat). Dále mně paní Zíbarová pomohla kromě hypotéky i se stavebním spořením a s dalším pojištěním vázajícímu se k hypotéce. Obstarala za mě veškerou komunikaci s bankou/spořitelnou, takže jsem se mohl soustředit na podstatnější věci. Komunikace převážně e-mailem a po telefonu, osobní schůzky jen k nezbytnému podpisu více věcí najednou. Schůzky kdykoliv podle mých možností a nesmím opomenout, že jednou za mnou dokonce přijela i do Prahy, takže i velice flexibilní. Profi přístup, příjemné jednání, mohu tedy s klidným svědomím doporučit všem, kdo chce pomoct a poradit s financemi a nemá náladu/čas vše si zařizovat a vyjednávat v bankách sám. Ještě jednou tímto děkuji. Jan Š.

Listopad 2017

Dobrý den, se spoluprací s paní Grmanouvou, která nám vyřizovala refinancování naší hypotéky, jsme vždy maximálně spokojení. Vždy nám vše důkladně vysvětlí, navrhne nám možné varianty řešení a není pro ni problém dojet za námi domů. Spoustu věcí navíc zařídí na úřadech za nás - vklad na katastru, vinkulaci u pojišťovny. Stará se i o to, aby naše smlouvy byly aktuální - životní pojištění, pojištění domu a domácnosti. Za nás mohu jen doporučit. Vondráčkovi

Dobrý den, děkuji paní Soukupové za to, že mi nabídla refinancování úvěru. Vše proběhlo na výbornou, vlastně na nejlepší. Byl jsem hodně překvapený, jak to probíhalo, ale hlavně, že vše bylo připraveno jen k podpisu a porozumělo by všemu i malé dítě. Co víc dodat. Ať vám to vydrží takovéto příjemné jednání, protože se to v dnešní době jen tak nevidí. S děkovným pozdravem p. Dekret.

Říjen 2017

Dobrý den, rádi bychom s manželkou touto cestou poděkovali Vaší kolegyni paní Ivě Vastlové za profesionální, rychlý a zcela otevřený přístup ve věci vyřízení našeho úvěru a hypotéky. I přes komplikace, způsobené jinou stranou, nás paní Vastlová brilantně provedla celým procesem, až ke zdárnému vyřízení hypotéky. Paní Vastlovou bychom určitě doporučili svým přátelům a známým, a v budoucnu se budeme i nadále na ní obracet v dalších finančních záležitostech. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám všem hodně zdaru ve Vašem podnikání. S přátelským pozdravem manželé Vincíkovi.

Květen 2017

Dobrý den, 
velice děkuji paní Leflerové za vyřízení spotřebitelského úvěru. Bylo to během hodinky, snad ani ne, vyřízené s tím nejnižším úrokem. Moc jí děkujeme a nejen za to.  Stará se o všechna naše pojištění a jsme s paní Leflerovou maximálně spokojení. R. a A. Žižkovi

Leden 2017

Velice děkuji pí Lopatové a zvláště p Miroslavu Menšíkovi za pomoc při řešení hypotéky a řešení financí včetně pojištění na míru. Velice děkuji. Hadrava, Praha

Září 2016

To, co musela makléřka p. Marcela Soukupová z Kaplice se mnou vytrpět s vyřizováním několikamilionové hypotéky na netradiční renesanční objekt, se nedá dost dobře popsat: naprosto profesionální přístup s odvahou a trpělivostí. Díky, ve všech ohledech doporučuji! Karel Š.

Srpen 2016

Děkuji paní Marcele Soukupové za vyřízení hypotéky. S ohledem na můj vyšší věk to bylo velmi složité, ale ona si s tím poradila perfektně. Ještě jednou děkuji, bez paní Soukupové bych neměla šanci hypotéku získat. Prollová

Paní Marcele Soukupové z Kaplice za veškerou pomoc při sjednávání hypotéky a refinancování úvěru děkují Kotkovi.

Červenec 2016

Dobrý den, děkujeme za spolupráci panu Petru Novákovi, který nás provedl krušným procesem vyřízení hypotéky. Naše úvěrové podmínky nebyly ideální a jeho zásluhou jsme jednání s bankou nevzdali a dotáhli úvěr do zdárného konce. Stará se také o všechna naše pojištění a jsme s jeho přístupem maximálně spokojeni. Marie a Matěj, Oleško

Červen 2016

Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Marcele Soukupové z Kaplice, která nám opravdu velmi pomohla s refinancováním hypotéky na náš dům i vyřízením hypotéky na byt pro dceru. Vše bylo perfektně připravené a vyřízené, že stačil pouze náš podpis a jedna návštěva banky. Opravdu profesionální přístup. Doporučila jsem paní Marcelu i své kolegyni v práci.
Děkujeme Cvachovi

Květen 2016

Chci se podělit o zkušenost s vyřízením neúčelového úvěru. Jelikož bydlím na severní moravě, což je od Plzně docela daleko, tak veškerý kontakt probíhal přes telefon. 25.5.2016 jsem mluvil s paní Lopatovou, která mi dojednala schůzku v pobočce GE v našem městě, já jen doladil čas. V bance byli velmi milí a hodně vynalézaví. Po úvodní nabídce úroků 10,1% se kterým jsem nesouhlasil se paní snažila a využila všechn možností a druhý den se dostala na číslo 5,9% ,které mimo jiné avizují na webových stránkách. Ještě ten den jsem měl peníze na účut. Za mě můžu jen říct velká spokojenost a děkuji paní Lopatové.
Milan Č.

Dobrý den,
Marcela Soukupová je pro mě synonymum pro odbornost, flexibilitu, vstřícnost a respekt vůči zákazníkovi v oblasti finančních služeb. Takhle si představuji komplexní servis.
Erich S.

Duben 2016

Děkujeme panu Petrovi Novákovi za vyřízení hypotéky a za to, jak se o nás stará s pojištěním. Prostě člověk na svém místě. Ochotný, pro klienta doslova dýchá. Jsme s jeho službami moc spokojeni.
Cirklovi

Březen 2016

Dobrý den,
děkuji za pomoc s vyřízením refinancování hypotečního úvěru panu Petru Novákovi. Moc mi pomohl. Mohu ho vřele doporučit ostatním.
H. Končická

Únor 2016

Dobrý den,
Paní Miroslavu Grmanovou známe již šest let. Spolupráce byla a je vždy tak kvalitní, že nás to pokaždé překvapí. Je hrozně ochotná a její nasazení je neuvěřitelné. Moc jí za vše děkujeme a těšíme se na spolupráci do dalších let.
pan Mézsáros

Hezký dobrý den.
Velice děkujeme za vyřízení hypotéky přes vaší společnost, hlavně paní Pavlovové, která je skvělá a velice ochotná se věnovat klientovi naplno. A také děkujeme panu Švecovi, který nám ji doporučil. Je to náš poradce přes pojištění a proto mu také za všechno děkujeme.
Moc velké díky vašemu týmu přeje
pan Svoboda a paní Schwarzová

Leden 2016

Dobrý den,
velmi bych chtěla poděkovat paní Mirce Grmanové za profesionální pomoc nejen s vyřízením refinancování hypotečního úvěru, ale i dalších záležitostí týkajících se pravidelného investování a pojištění. Ocenila jsem zejména rychlost jednání a dodržení všech termínů, které slíbila. Bylo velmi příjemné spolupracovat s někým, kdo pracuje na 100% a je na něj spolehnutí.
Děkuji, Nováková

Dobrý den,
vážím si proklientského přístupu a spolehlivosti služeb pana Miroslava Menšíka. Musím říci, že vždy vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů a k mé nejvyšší spokojenosti.
S pozdravem
Marie Č.

Dobrý den,
s pomocí na poskytnutí hypotečního úvěru jsem byl maximálně spokojen. Je potřeba dodat, že podmínky, které si stanovovala banka nebyly vždy jednoznačné, ale s trpělivostí makléře jsme vše vyřešili ke spokojenosti. Dnes už jen čekám na jaro, abych mohl začít se stavbou.
Talíř

Dobrý den,
za vaši společnost se o nás skvěle postarali Svatopluk Švec a Pavlína Pavlovová.
Děkuji.
Bošek

Prosinec 2015

Dobrý den,
s vyřizováním hypotéky nám pomáhala paní Petra Castellón z ALFA Finance. Měli jsme kontakt od známého, který byl s její prací velmi spokojený.  Musím říci, že měl pravdu, paní Castellón byla opravdu skvělá, velmi trpělivá a vstřícná, vždy ochotně odpovídala na všechny naše dotazy i když jsme si volali několikrát denně. Hypotéka dopadla na výbornou a zajistila nám skvělé podmínky. Chtěli bychom jí tímto velmi poděkovat a zároveň popřát vašemu týmu spoustu spokojených klientů.
Manželé Pomajslovi

Dobrý den,
léta páně 2014 jsem s pomocí ALFA Finance získal úvěr na bydlení. Především bych chtěl poděkovatpaní Evě Kováříkové, která "mě měla na starost". Velmi oceňuji její přístup, aktivitu a hlavně ochotu ke komunikaci. Trpělivě mi několikrát vysvětlovala všechny náležitosti a termíny ze světa financí, ktere pro mne byly, jako pro laika, těžko pochopitelné. Evidentně je to člověk na svém místě a přesně ten, koho potenciální klient očekává. Odborník s lidským přístupem.
Děkuji a přeju hodně úspěchů jak pracovních, tak soukromých výše zmíněným i celé ALFĚ.
S přátelským pozdravem
Lukáš N., Plzeň


Listopad 2015

Dobrý den, 
na Vaši společnost můžu pět jen a jen chválu, přístup pana ing. Petra Bauera byl nejen profesionální, ale lidský, je to člověk který poradí, pomůže. Je to člověk s velkým Č. Věřím, že ve Vaší společnosti je takových lidí hodně, ale já se setkala s tímto pánem a úžasnějšího člověka jsem nepoznala. Tímto mu z celého srdce děkuji a Vaši společnost ráda budu doporučovat všem.
Přeji hodně spokojených lidiček, jako jsem já. A ještě jednou velké dík.
Emilie S.
 
Dobrý den, 
spolupráce s panem Dvořákem byla PERFEKTNÍ!!! Byli jsme maximálně spokojeni! Tímto bychom mu chtěli ještě jednou moc poděkovat za milou, pohodovou a bezproblémovou spolupráci.
S přáním hezkého dne   
manželé Podlahovi
 
Říjen 2015

Vážení, zasílám reference na svoji finanční konzultantku. Známe se již řadu let. Vždy je ochotná a snaží se vyjít vstříc. Doufám, že bude dlouho v oblasti financí pracovat. Děkuji.
S pozdravem
Elena M.

Milena Leflerová mi zprostředkovala lepší úrokovou sazbu u hypotéky (změna banky), dojednala mi zdravotní pojištění a vyjednala mi pojištění domácnosti. S jejími službami jsem velmi spokojen!
S pozdravem A. Cír.

Dobrý den, s prací naší poradkyně jsme s manželem velice spokojeni. Stará se o nás už několik let.
Manželé Vavrouškovi

Dobrý den, s prací finančních konzultantů společnosti ALFA Finance jsem nadmíru spokojena. Jsou to schopní lidé, kteří umí klientům dobře poradit. Přeji jim hodně úspěchů v jejich další práci!
Šimková

Se spoluprací konzultantů ALFA Finance jsem maximálně spokojen, jsou lidští a přitom profesionální, zkrátka lidé na správném místě.
Petr Š.

Jsem klientkou 3 roky a jsem spokojena se službami ALFA Finance a s přístupem a ochotou pana Menšíka. Přeji hodně úspěchů všem zaměstnancům. Venclová

Září 2015

Dobrý den, chtěli bychom Vám napsat, že s prací finančního konsultanta, kterého pro naši širokou rodinu zajišťuje paní Martina Kohoutová, jsme velice spokojeni.
Pro nás je NEJLEPŠÍ. Krásný den.
Tesařovi, Krejčovi, Chaloupkovi

Chtěli bychom poděkovat společnosti Alfa finance za skvělé služby v oblasti finančního poradenství a zároveň popřát u příležitosti 13. výročí hodně spokojených klientů a hodně úspěchů v dalším podnikání.
Chlapcovi

Náš finanční poradce je Hanka Rédlová, spolupracuje s námi už hodně dlouho. JE TO OPRAVDU MOC DOBRÝ A OCHOTNÝ ČLOVÍČEK NA SVÉM MÍSTĚ!!! Kdykoli potřebuji něco poradit, nevím si s něčím rady, mohu jí zavolat doslova ve dne i v noci!!! Vím, že mi vždy pomůže a dobře poradí, moc si toho vážíme.
Děkujeme!!!
Milfaitovi

Děkuji týmu Alfa Finance, díky jim bydlím ve svém vysněném domku. Vyřízení hypotéky proběhlo hladce, dle mých požadavků a možností. Nyní si již užívám bydlení. Všem mohu vřele doporučit a v budoucnu se opět s důvěrou na tým Alfa finance obrátím.
Pavel W.

Dobrý den, jsem spokojen se spoluprací s Alfa Finance.
Luděk M.

Dobrý den, se službami společnosti Alfa finance jsem velmi spokojen, s odborným, slušným a přátelským vystupováním poradců.
S pozdravem
Tomáš J.

Dávám "bod" pro Petra Nováka, který se vzorně stará o naši (moji) rodinu.
Milan P.

Služeb ALFA Finance využívám již téměř 20 let, k plné spokojenosti. Prostřednictvím Vašeho konzultanta jsem založil kdysi Životní pojištění, uskutečnil financování nákupu rodinného domu, různá další pojištění, hypotéky či stavební spoření. Pravidelně mám možnost v příjemném prostředí domova projednat potřebná témata ohledně financí mé rodiny, oceňuji diskrétnost a příjemné a rychlé jednání. Vašich služeb hodlám dále využívat.
S pozdravem
Ing. Miloslav R.

Jsem velice spokojená s prací Vašeho konzultanta - Martiny Kohoutové. Kdykoliv potřebuji poradit, je velice ochotná a milá.
Přeji hezký den
Šárka B.

Dobrý den, jsem spokojený se svým poradcem, vždy mi pomůže a poradí. S pozdravem Jakub P.

Jsem spokojena s prací Vaší společnosti i s finančním konzultantem.
Helena H.

Dobrý den, chtěli bychom tímto poděkovat paní Grulichové za vyřízení úvěru ze stavebního spoření. Je to již naše druhá zkušenost s paní Grulichovou a opět můžeme potvrdit, že spolupráce s ní je absolutně skvělá. Nadstandartní jednání a opravdová chuť pomoci je samozřejmostí. Naše spolupráce s paní Grulichovou stále trvá, protože přijít o takovou finanční poradkyni by byla opravdová hloupost.
Ještě jednou děkujeme.
Bothovi

Srpen 2015

Dobrý večer, s vaší konzultantkou Martinou Kohoutovou jsem zcela spokojen. Vždy vyjde vstříc a poradí.
František S.

Dobrý den, s firmou Alfa finance jsem velmi spokojen, vždy našli to pravé řešení.
S pozdravem
Lukáš K.

Dobrý den, se službami Alfa Finance jsem dlouhá léta zcela spokojen. Vždy dostanu pojištění na míru, které odpovídá mým požadavkům. Pan Zelenka si vždy najde čas a vše proběhne v dobré atmosféře.
S pozdravem
Jan P.

Rychlost, ochota, spolehlivost = Alfa Finance
S pozdravem
Jiří Z.

Ahoj Alfo:-)
Několik let jsem sama v ALFĚ pracovala. Mohu říci, že tak bezva kolektiv a přátelskou atmosféru snad nemají v žádné jiné firme. Mě to ale pracovně táhlo jinam a tak jsem z ALFY odešla, ale jako klient jsem pochopitelně zůstala:-) Kdykoliv cokoliv potřebuji, vím, že se na Alfáky můžu s důvěrou obrátit. Ani by mě nenapadlo, pokud něco potřebuji (pojištění, spoření) obracet se na jinou společnost a dotěrné makléře z jiných společností ne zrovna příjemné razantně odmítám! Nač se s nimi bavit, když mám ALFU!:-)
Díky a hodně úspěchů všem Alfákům.
Pešlovi

Já i moje rodina jsme velmi spokojeni se službami skupiny Alfa Finance. Především si vážíme spolupráce s panem Menšíkem. Jeho přístupu k nám, jako klientům je vzorovým příkladem pro pozici osobní/rodinný bankéř.
Jiří B.

Dobrý den,
s firmou Alfa Finance spolupracuji již dlouhou dobu a musím konstatovat, že je to jedna z nejlepších (ne-li zcela nejlepší) firma z tohoto oboru (finanční poradenství). Ať jsem se na pracovníky firmy obrátil s jakýmkoliv "problémem" vždy jsem se dočkal návrhu vysoce profesionálního řešení, a to ve velmi krátké době. Se službami společnosti Alfa Finance jsem byl zatím vždy maximálně spokojen. Pokud budu potřebovat s něčím poradit (v oblasti financí), určitě se na firmu znovu s důvěrou obrátím. Její služby mohu všem vřele doporučit.
Do dalších let přeji firmě mnoho zdaru a ať setrvá v nastoleném trendu velmi kvalitních služeb pro své zákazníky.
Petr N.

Alfa Finance je pro mne nejen společnost, ale především parta super lidiček, kteří dokáží držet při sobě, úžasně se bavit a přitom perfektně poradit jak se postarat o zajištění celé rodiny. Je velikou výhodou vybrat si vždy to nejlepší co trh nabízí, protože ne vždy všechny nabídky jsou prospěšné. Velké díky celé společnosti a především Milanovi Stýskalovi za ochotu a vždy kladný profesionální přístup.
Přeji Vám mnoho dalších úspěšných let.
Bc. Petr J.

Dobrý den, se společností Alfa finance mám jen a jen dobré zkušenosti. Společně s paní Lopatovou jsem provedla přefinancování mojí hypotéky, kdy jsem ušetřila nejen za platbu hypotéky, neboť jsme vybraly nejnižší hypotéku v dané chvíli, ale i za vedení účtu, které bylo zrovna v akci dané banky. S panem Černým jsem uzavřela několik smluv (domácnost, úraz a další) za velmi výhodných podmínek, které jsme vybírali vzhledem k mé situaci - matka samoživitelka. Mohu tedy napsat, že s Alfou mám vše "pojištěno" a hlavně zajištěno za velmi nízké ceny.
Alfo, děkuji Ti.
Lenka N.

ALFA Finance mi ukázala cestu, jak být v pohodě levněji a účelněji. Díky kvalifikovanému přístupu Vaší konzultantky, Ing. Jany Čermákové, jsme docílili stavu, kdy mnou využívané produkty skutečně odpovídají mým potřebám.
Děkuji a těším se na další spolupráci.
Radek B.

Dobrý den, tímto bychom rádi vyjádřili naši spokojenost se službami společnosti ALFA finance a především vyzdvihli Vaši zástupkyni Martinu Kohoutovou, která se o naše finance velmi dobře stará, vždy je nám nápomocna a vše obratem řeší a vyřizuje. K doposud poskytnutým službám Vaší firmy nemáme zatím žádnou výtku. Za již poskytnuté služby děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem
rodina Dvořákova

Červenec 2015

Všem z Klatov a okolí mohu doporučit paní Mirku Grmanovou, u které jsem si naprosto jistý, že se snaží nabízet jen to, co je výhodné pro klienty.
Hynek K.

Se službami ALFY jsem velmi spokojena. Osobně je naše rodina v kontaktu s paní JUDr. Ing. Mirkou Grmanovou. Radila nám a starala se o naše finanční záležitosti už před lety, kdy studovala VŠ a i nyní, když už absolvovala 2 VŠ. Je velmi milá, problematiku ovládá, vždy dokáže poradit. Pokud v ALFĚ máte samé tak vynikající odborníky jako je paní Mirka, nemusíte se o budoucnost firmy bát. Bude vzkvétat.
S pozdravem a přáním hodně úspěchů do dalších let.
Jiřina B. M.

Dobrý den, jsem mnohaletým klientem ALFY a vždy jste mi vyšli vstříc. Díky za vyřízení dobrého úroku při refinancování hypotéky a díky panu Zelenkovi za trpělivost při sjednání mého auto pojištění! A mimochodem, v kanceláři vaří vaše asistentka výbornou kávu!.
Hezký den přeji.
S pozdravem
Roman K.

Dobrý den,
s Vaší společností jsem se seznámil prostřednictví pana Švece. Nabídl mně služby Vaší společnosti. Protože jsem měl ve svém okolí velice špatné zkušenosti s různými "poradci", službu jsem razantně odmítl. Až když jsem se dozvěděl, že moji adresu získal pan Švec od mého dobrého známého a dále že se velice dobře zná s mým příbuzným, byl jsem ochoten vyslyšet jeho rady a zařídit se podle nich. Způsob vyřízení byl pro mě velice jednoduchý, jednání korektní a tak jsem doporučil pana Švece mým známým. Po několika letech jsem zjistil, že služby Vaší společnosti využívá i můj syn bydlící v Plzni a ten Vás dále doporučil svému tchánovi k zařízení půjčky. Pan Švec mně vždy dobře poradil a ještě jsem od nikoho neslyšel stížnost na Vaši společnost.
Jsem rád, že jsem se stal Vašim klientem. Přeji hezký den
Straka

Chci vyjádřit spokojenost s finanční poradkyní Martinou Kohoutovou. Pokud by se dala vyjádřit spokojenost číselnou stupnicí od 1 - 10,dávám jednoznačně za 10. Děkuji za vynikající služby.
S přáním mnoha spokojených klientů děkuje
Bělochová.

Dobrý den,
jakožto Vás dlouholetý klient oceňuji u Vás hlavně solidní jednání, především přímo konkrétního zaměstnance Jiřího Peška z Lisova. Je spolehlivý a své práci rozumí.
S pozdravem Martin U.

Zdravím všechny do ALFA FINANCE :-)
Podělím se s Vámi o své emoce ohledně mého poradce Svatopluka Švece :-) Měli jsme s manželem pocit, že naše paní poradkyně dělá smlouvy tak, jak se hodí jí a ne smlouvy "pro nás". Dozvěděli jsme se, že i Sváťa ( toto pojmenování proto, že se známe z osobního života ) dělá finanční poradenství. Zavolali jsme, domluvili se a Sváťa přijel, s úsměvem, s příjemným vystupováním a naše "finance" nám dal dohromady - poradil, vysvětlil a choval se velmi slušně a profesionálně. A dokonce, když jsem nerozuměla věcem ohledně financí a nebylo to v kompetenci Sváťi, přesto když jsem mu volala o radu - ochotně přijel a poradil. Kdykoliv -cokoliv, je příjemný, ochotný - jóó, myslím si, že je to člověk na správným místě :-)
Zuzana T.

Dobrý den,
se službami, zvláště s panem Novákem jsem moc spokojená.
Libuše P.

Dobrý den,
se službami Alfa Finance jsem velmi spokojen. Speciálně s paní Soukupovou z kaplické pobočky.
František K.

Jsem klientem třetím rokem a jsem nesmírně spokojen ze službami a přístupem zaměstnanců ALFA Finance.
Jen tak dál přeje
Filip H. s rodinou.

Firma na jedničku, s rodinou jsme klienty již několik let a oceňujeme jak výbornou spolupráci a perfektní komunikaci, tak profesionální přístup a férové jednání:-)
Milan D.

Klientovi nic nenutí, předloží mu nabídky a je na něm, kterou zvolí.
Těším se na další spolupráci.
Hana L.

Výborná spolupráce, vždy dokáží poradit a klient je pro ně na prvním místě.
Luboš L.

Červen 2015

Společnost ALFA FINANCE zajišťovala pro Plzeňský kraj pojišťovací služby na několik významných akcí pořádaných Plzeňským krajem. V roce 2014 se jednalo o letní akci Setkání dětských světů v Dnešicích, které se tradičně účastní stovky dětí z Dětských domovů a významná část veřejnosti, pro něž je připraven bohatý soutěžní a kulturní program. Další akcí byl 11. reprezentační ples Plzeňského kraje, který se uskutečnil v Parkhotelu v Plzni.
V letošním roce prostřednictvím společnosti ALFA FINANCE bylo zajištěno pojištění následujících akcí: 12. reprezentační ples Plzeňského kraje a první ročník Půlmaratonu Plzeňského kraje, naposledy také opakovaně Setkání dětských světů na Hracholuskách.
Kvalita poskytovaných služeb společností ALFA FINANCE byla vždy na vysoké úrovni. Jednání bylo velmi vstřícné a profesionální. Chtěli bychom ocenit především odbornost při konzultacích o rozsahu krytí jednotlivých pojistných rizik a flexibilitu při zpracovávání našich požadavků. 
Do budoucna jejich služby opět rádi využijeme a těšíme se na další spolupráci.
Mgr. Alena M.
tisková mluvčí Plzeňského kraje
Odbor kancelář hejtmana

Duben 2015

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou vyjádřit poděkování za pomoc při vyřizování hypotéky na byt paní Marcele Soukupové. Nemusel jsem se skoro o nic starat. O všem mě informovala a pak vše zařídila paní Soukupová. Tak by to mělo vypadat. S paní Soukupovou už pracuji pár let a jsem s jejími službami velice spokojený.
Blahna

Březen 2015

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat finanční poradkyni paní Grulichové, na kterou jsme dostali kontakt od kamaráda, kterému také vyřizovala úvěr. Bohužel nemáme dobré zkušenosti s lidmi v této oblasti, a proto nás přístup paní Grulichové k našemu problému absolutně nadchl a mile překvapil. Paní Grulichová vše srozumitelně vysvětlila, zařídila, domluvila, a to i přesto, že u nás byla trochu nestandartní situace. Je to velmi milá a šikovná paní, která má velký přehled o práci, kterou dělá. Naše spolupráce stále trvá a doufáme, že zůstane naší finanční poradkyní i nadále. Paní Grulichovou samozřejmě doporučujeme každému, a to také i děláme.
Evžen a Petra B., Horšovský Týn

Leden 2015

Dobrý den,
je to již šest let, co jsem uzavírala smlouvu o pojištění u pojišťovny s Vaší kolegyní Martinou Kohoutovou. Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování slečně Kohoutové, za její skvělou práci. Je to člověk na svém místě, vždy ráda a rychle poradí, vše pohotově vyřídí a vysvětlí.
Děkuji. S pozdravem
Miluše K.

Prosinec 2014

Dobrý den pane Bauere,
chtěl bych Vám poděkovat za příkladnou spolupráci při refinancování mé hypotéky. I když jsem nakonec prodloužil smlouvu s Komerční banku, práce Vaše a Ing. Grmanové byla příkladná. Při další příležitosti jak v mých osobních financích, či firemních pojištěních Vás budu kontaktovat.
M. Pech

Dobrý den,
ještě jednou moc děkujeme paní Klimešové za pomoc při refinancování naší hypotéky. Je velmi ochotná, milá, vše nám dobře vysvětlila a poradila. Bez její pomoci bychom to sami nezvládli. Má velký přehled o aktuálních nabídkách, upozornila nás na různé skryté záludnosti bank. Přestože má dvě malé děti, vždy si na nás udělala čas a přizpůsobila se nám. Určitě jí doporučíme svým známým.
Václavíkovi

Dobrý den,
vyřízení hypotečního úvěru proběhlo ze strany poradce ALFA Finance s.r.o. naprosto profesionálně, včetně kompletního poradenství a komfortu.
Děkuji
Pokorná

Listopad 2014

V minulých dnech jsem si nechávala u vás refinancovat tzv. americkou hypotéku. V minulosti jsem se již o to několikrát pokoušela, ale vždy mi bylo nakonec sděleno, že to nelze, s ohledem na nějaké komplikace, které s mojí hypotékou souvisely. Obrátila jsem se na Alfa Finance a na paní Evu Kováříkovou. Paní Kováříková všechno perfektně vyřídila a i když se vyskytli nějaké problémy, vždy si poradila a nakonec se jí podařilo dotáhnout refinancování mojí hypotéky do konce. Ušetřila mi spoustu času, nervů a v konečném důsledku hlavně hodně peněz.
Za její profesionalitu a osobní přístup velké díky!!!
Flimelová

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat paní Lopatové, která vyřizovala můj úvěr, za velmi profesionální přístup a paní Kováříkové, s kterou jsem měl první telefonát ohledně úvěru. Firma Alfa Finance, kterou jsem našel na internetu, byla jediná, která mi dokázala pomoci. A to jsem oslovil Českou spořitelnu, Komerční banku, LBBW banku atd. Po prvním telefonátu s paní Kováříkovou mi bylo řečeno, že vyřízení mého úvěru za účelem vypořádání SJM, nebude žádný problém, což se také stalo.
Ještě jednou děkuji moc.
Petr N., Aš

Říjen 2014

S jednáním a vyřizováním úvěru prostřednictvím zástupce ALFA Finance jsem byla velice spokojená. Tuto zkušenost s ním mám navíc opakovaně. Vážím si proklientského přístupu člena Vašeho týmu, spolehlivého a profesionálního jednání se stoprocentním nasazením. Jelikož jsem časově dost vytížená, ocenila jsem pružné jednání, které se plně přizpůsobilo mým možnostem a pomoc v situacích, které nastaly neočekávaně v rámci jednání a bylo je nutné urychleně dořešit, což bych sama, bez pomoci Vašeho pracovníka nezvládla.
Čermáková

Červenec 2014

Naprosto profesionální a lidský přístup, náš případ nepatřil ke standardním a přesto to s námi poradkyně Eva Kováříková "nevzdala". Komunikace vždy dotažena do nejmenších detailů, např. potvrzující a připomínkové maily, vše krásně naservírováno. Oba jsme s mužem velmi spokojeni.
K. W., Praha

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat paní Grulichové za ochotu při zprostředkování úvěru. Dostala jsem na ni kontakt od mého kamaráda, že je velmi šikovná a umí výborně poradit. Nikdy jsem moc zprostředkovatelským firmám nevěřila, ale teď musím uznat, že takto rychle vyřízenou hypotéku bychom sami nikdy neměli. Hlavně člověk vůbec nemá přehled a kontakty. Paní Grulichová je velmi milá a ochotná paní, která má obrovský přehled nejen o věcech týkajících se úvěrů, ale také právních záležitostí. Je to profík na správném místě. Vždy nás o všem ochotně informovala a vše řešila hned. Jsme s její prací velmi spokojeni a určitě ji a Vaši společnost doporučíme svým známým.
Děkujeme. Vaši spokojení zákazníci.
Beránkovi

Únor 2014

Pan Petr Novák mi zařizoval hypotéku na koupi bytu, s jeho prací i chováním jsem byla velmi spokojena, vřele doporučuji dalším klientům.
Jana Š., Beroun

Moje spokojenost nezná mezí. Všichni, kdo se angažovali v mém případě, odvedli skvělou práci a já nevím, co bych si bez nich počala. Jejich pomoc byla skvělá a patří jim za to můj velký dík.
Ještě jednou děkuji moc.
Dvořáková

Se společností ALFA Finance jsem se prvně zkontaktoval v říjnu 2013. Od počátku jsem komunikoval s paní Evou Kovaříkovou a mohu jednoznačně prohlásit, že především díky jejímu nesmírně milému a ochotnému přístupu, se mi podařilo poměrně rychle se zorientovat v možnostech financování mého budoucího bytu. Spolupráce s paní Kovaříkovou mi zcela vyhovovala, dohodnuté termíny vždy platily, na žádnou informaci jsem nikdy nečekal déle, než bylo dohodnuto. Oceňuji především trpělivost, s jakou mi paní Kovaříková vysvětlovala jednotlivé kroky koupě bytu, tak, abych neudělal žádnou chybu. Pokud bych v budoucnu plánoval využití finančního poradenství, nebudu váhat a jednoznačně se znovu na paní Kovaříkovu obrátím. Rád bych jí i touto cestou poděkoval.
S úctou a mnoha díky.
Petr T., Praha

Vážená paní Kováříková, vážený pane Menšíku,
rádi bychom touto cestou poděkovali za Vaši pomoc s refinancováním našeho překlenovacího úvěru. Velice si vážíme Vašeho obrovského pracovního nasazení, které je opravdu na vysoce profesionální úrovni. Ceníme si toho, že svou práci nebere pouze jako zaměstnání, ale především svým klientům pomáháte srdcem a svým vstřícným vystupováním se pro ně snažíte získat to nejlepší!
Opravdu Vám patří obrovské DĚKUJI!!!
S pozdravem
Anna H., Jakub K., Vestec

Leden 2014

Dobrý den,
rozhodovala jsem se v prosinci, zda budu pokračovat v hypotéce u stávající banky či zda provedu refinanci hypotečního úvěru.
Docela mě zklamalo jednání stávající banky, myslela jsem si, že jsem pro ně klientka, které si váží a kterou si budou snažit udržet, protože jsem neměla žádný problém se splácením.
Protože mám ráda „pořádek a řádně odvedenou práci“ při prvním setkání s paní Lopatovou mi bylo jasné, že je stejného ražení. Při prvním nezávazném sezení jsme prošly potencionální nabídky. To už mi bylo jasné, že refinancování úvěru zřejmě provedu. Paní Lopatová mi trpělivě odpověděla na všechny mé dotazy, vždy mě okamžitě informovala o provedeném úkonu, což hodnotím velmi kladně. Je důležité vědět, v jaké fázi se vyskytuje můj problém. A je-li třeba provést ještě nějaký úkon k tomu, aby se problém dále řešil. Navzdory tomu, že jsme měly velký časový pres z důvodu vánočních svátků (o týden se zkrátil termín vyřizování) anebo z důvodu platnosti nového občanského zákoníku (od ledna změny), moje nová hypotéka byla uzavřena 20.12. 2013 a začátek jednání s paní Lopatou byl 4. 12. 2013.
Děkuji tímto paní Lopatové, že byla ke mně ochotná, vstřícná a dokázala využít své odborné znalosti k tomu, bych byla spokojená klientka nyní již ALFY.
Lenka N., Plzeň

 

Podporujeme

Již řadu let pravidelně pomáháme některým neziskovým organizacím a jednotlivcům...

ALFA Finance přispěla na koupi ,,Hand biku"

Moc děkujeme všem kolegům z ALFA Finance, kteří přispěli naší dlouholeté kamarádce a klientce Daniele J. na koupi hand biku. Danča skončila na vozíčku po těžké autonehodě před 15 lety. Nyní má spokojenou rodinu a dvě malé holčičky, které rády jezdí na kole. Hand bike umožní jejich mamince jezdit s nimi! Šek byl předán na Reprezentačním plesu v rámci charitativní podpory Plzeňského kraje... Dančo, přejeme mnoho prima cyklo kilometrů!!!

Na fotce Daniela J. s jednatelem ALFA Finance Alešem Menšíkem.

 

Alfáci přispěli na charitativní sbírku Plzeňské kraje

Druhým projektem, na nějž Alfáci přispěli částí z vybraných peněz z dobročinné tomboly na novoročním večírku, je Charitativní sbírka Plzeňského kraje na pomoc konkrétním postiženým spoluobčanům.
Celková vybraná částka byla rozdělena mezi postižené občany a šeky jim osobně předal hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs v sobotu 27.2.2016 na Reprezentačním plesu Plzeňského kraje.

 


ALFA Finance podpořila projekt "Obědy pro děti"

Na novoročním večírku ALFA Finance 8. ledna 2016 se konala již tradiční tombola, jejíž výtěžek následně putuje na charitavní projekt. Letos jsme podpořili projekty dva. Tím prvním jsou "Obědy pro děti", který zaštiťuje obecně prospěšná společnost "women for women".

Cílem projektu je pomoci dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Dětem, jejichž situace je dlouhodobá až trvalá, které nemají vidinu zlepšení situace a pro které mohou být obědy ve školní jídelně mnohdy jediným pravidelným teplým jídlem. Pomoc se poskytuje prostřednictvím základních škol.


ALFA Finance darovala 6 mobilů dětem z dětských domovů na jejich setkání pořádaném Plzeňským krajem

V sobotu 6. června 2015 Plzeňský kraj pořádal pravidelné Setkání dětských světů pro děti z dětských domovů a širokou veřejnost. Letos na vodě a to na Hracholuské přehradě. ALFA Finance zajistila pojištění této akce a navíc slaví 13. narozeniny. Proto pro děti připravila soutěž o 13 cen. Soutěž v malování byla o 6 mobilů a dalších 7 cen a byla určena dětem z dětských domovů. Celkem přes 60 dětí odevzdalo do soutěže svoje obrázky.

Setkání dětských světů 2015

 

ALFA Finance podpořila charitativní sbírku Plzeňského kraje na pomůcky pro postižené

Sbírka vyvrcholila předáním šeků na plesu Plzeňského kraje, který je tradičně spojený s charitou. Letos se od dárců, k nimž se připojila také ALFA Finance, vybrala na pomůcky pro postižené rekordní částka, a to 368 000 korun. Přímo na hlavním sále pak šeky převzali osobně nebo v zastoupení z rukou hejtmana Plzeňského kraje Václava Šlajse čtyři obdarovaní z celkového počtu devíti osob, mezi něž bude částka rozdělena. Jsme rádi, že jsme byli nápomocni dobré věci.

Charitativní akce na plesu Plzeňského kraje 

 

Kmotrovství geparda súdánského v Zoologické a botanické zahradě města Plzně

Na našem Novoročním večírku předal jednatel společnosti ALFA Finance Aleš Menšík mluvčímu Zoologické a botanické zahrady města Plzně Martinu Vobrubovi šek v hodnotě 30 000 Kč na roční adopci geparda súdánského.

Předání šeku  

 

Dětský domov Měcholupy

Také děti z domova v Měcholupech rády sportují. Finanční pomoc od ALFA Finance zpravidla směřuje na nákup sportovních pomůcek a na letní tábory. Např. na pobyt na westernovém ranči či na letní cyklistický tábor.

 

Mladí hokejisté Kohouti Tábor

Finančně jsme pomohli mladým hokejistům HC Kohouti Tábor. Každý, jehož děti provozují nějaký sport, ví, jak finančně náročné to může být: sportovní vybavení, různé poplatky, cestování za sportem... Proto jsme se rozhodli pomoci mladým nadějným hokejistům z Tábora.

Kluci (nejmladší z nich jsou narozeni v roce 2006) se každý měsíc účastní nějakého turnaje. Jsou velice úspěšní: z každého si odvážejí medaili. Jejich největším úspěchem je zlatá medaile z posledního turnaje v Českých Budějovicích.

 

Dětský domov Horšovský Týn

Největším bohatstvím každého dítěte je rodičovská láska a péče. Ne všechny děti to bohužel ve svém životě poznají. Dětem z Horšovského Týna pomáháme alespoň k tomu, aby mohly zažít aktivity, které jsou pro ostatní děti běžné.

 

Dětský domov Měcholupy - Poděkování 2012

Také děti z domova v Měcholupech rády sportují. Finanční pomoc od ALFA Finance zpravidla směřuje na nákup sportovních pomůcek a na letní tábory, např. na pobyt na westernovém ranči či letní cyklistický tábor.

 

 

Dětský domov Měcholupy - Poděkování 2011

 

Dětský domov Měcholupy - Poděkování 2009

 

 

Příspěvek na koupi invalidního vozíku

Většina z nás má zdravou páteř a schody pro nás nepředstavují žádnou překážku. Ti, kteří takové štěstí bohužel nemají, velmi ocení bezbariérové přístupy, kvalitní zdravotní pomůcky i pomoc druhých.
Ne každý ví, že invalidní vozík může stát stejně jako velmi drahé cyklistické kolo, nebo se svou cenou může přiblížit dokonce i ceně automobilu. I cestou této pomoci se ALFA Finance vydala.

 

 

Junior basketbalistky Klatovy

Jako poděkování za finanční pomoc se objevilo logo ALFA Finance na dresech mladých basketbalistek z Klatov. Hrát je můžeme vidět v České republice, ale i v zahraničí. V březnu 2013 se s velkým úspěchem zúčastnily týdenního mezinárodního turnaje ve Vídni, odkud si přivezly bronzové medaile.

 

Ke stažení

Prohlášení k e-mailu – Disclaimer

Není-li výslovně z naší strany uvedeno jinak, není tato e-mailová zpráva ani žádný z případně připojených souborů samostatně ani ve svém souhrnu nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem uzavření smlouvy, vyhlášením veřejné soutěže o nejvhodnější nabídku, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním společnosti ALFA Finance s.r.o., ať již jejím vlastním jménem, nebo jménem kteréhokoliv z jejích smluvních partnerů, a to bez ohledu na obsah či označení této zprávy nebo jejích příloh.

Pokud by tato zpráva nebo kterákoliv z jejích příloh vykazovala obsahové náležitosti jakéhokoliv právního jednání konkrétní osoby, jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení či dokument, a to i pokud tak není výslovně označen.

Tato e-mailová zpráva a její případné přílohy mohou obsahovat důvěrná sdělení chráněná zákonem a je určena pouze výše uvedenému adresátu. Jestliže nejste jejím adresátem, nemáte oprávnění obsah této zprávy nebo jejích příloh jakkoliv zveřejňovat, předávat dalším osobám, kopírovat či shromažďovat.

Pokud máte za to, že jste tuto zprávu obdržel omylem, oznamte prosím tuto skutečnost odesílateli a zprávu včetně případných příloh poté neprodleně vymažte.

ALFA Finance s.r.o. nenese odpovědnost za bezchybný a úplný přenos obsahu této zprávy a jejích příloh, ani za případné zpoždění nebo přerušení jejich doručení adresátovi.

 

Investiční upozornění

Tento dokument je vytvořen ve smyslu ust. § 15d zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů a slouží k informování zákazníků o investičních službách, které Zprostředkovatel poskytuje, investičních nástrojích, kterých se může investiční služba týkat a o navrhovaných strategiích pro investování, o možných rizicích, která mohou být s požadovanou investiční službou, investičním nástrojem nebo strategií spojena a o možných zajištěních proti nim, a o tom, zda je požadovaný investiční nástroj určen pro profesionální nebo neprofesionální zákazníky.

Investiční upozornění v PDF: stáhnout

 
Kategorizace zákazníků

V souvislosti s nabytím účinnosti novely zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů má společnost zavedena následující pravidla pro kategorizaci zákazníků, kterým poskytuje investiční služby.

Kategorizace zákazníků v PDF: stáhnout

 

Pravidla řízení střetu zájmů

Společnost jako investiční zprostředkovatel ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů; samostatný zprostředkovatel doplňkového penzijního spoření ve smyslu zákona č. 427/2011 Sb., o doplňkovém penzijním spoření, ve znění pozdějších předpisů; samostatný zprostředkovatel pojištění ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění, ve znění pozdějších předpisů; samostatný zprostředkovatel spotřebitelského úvěru ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu příslušných úředních sdělení ČNB uplatňuje následující pravidla pro zjišťování a řízení střetu zájmů ve Společnosti

Pravidla řízení střetu zájmů v PDF: stáhnout

 

Reklamační řád

Předmětem reklamačního řádu je stanovit pravidla pro vyřizování stížností a reklamací zákazníků a potenciálních zákazníků.

Reklamační řád v PDF: stáhnout

 

Spotřebitelské úvěry - informace pro spotřebitele

ALFA Finance, s.r.o. vystupuje jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti SAB servis, s. r. o., IČ 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, Praha 1, 110 00 Nové město.

Informační list SAB servis - spotřebitelské úvěry: stáhnout

 

GDPR - Informace o zpracování osobních údajů klientů

Cílem tohoto dokumentu je v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů, informovat o tom, jak společnost ALFA Finance, s.r.o. v souvislosti s poskytováním finančních služeb zpracovává osobní údaje svých klientů.

Informace o zpracování osobních údajů klientů v PDF: stáhnout

 

Fotogalerie

Pokud chcete vidět více fotografií, podívejte se na náš Facebook.

     

Oslava 13. narozenin ALFA Finance, 2015   Týdenní pobyt na Krétě, 2015

Charitativní ples Plzeňského kraje   Stali jsme se kmotry geparda súdanského

Novoroční večírek, 2015   Výroční konference v Alfrédově, 2014

ALFA na jachtách v Pirovaci   Návštěva Budapešti

Alfáci byli ve Stubai   Plavba po Středozemním moři

Novoroční večírek 2013   ALFA Finance v Istanbulu - 2012

Alfáci v Barceloně - 2011   Kuba - 2010

Dubai - 2008   Egypt - 2007

Egypt - 2006   Brazílie - 2005